Чай «‎Заспокійливий» пакетований - 100 шт.

Опис:  Довгоочікувана новинка від Музею “Дідова Аптека” - чай-гігант “ЗАСПОКІЙЛИВИЙ”. Це 100 пакетиків ручного фасування, розрахованих на довготривалий час споживання. Це чай без жодних ароматизаторів та добавок, має природній смак та аромат,  а також ідеально підходить в подарунок тим, кому бажаєте багато здоров'я.    

Це те, що Вам потрібно, бо ми впевнені, що в  Українських Карпатах  рослини мають високу якість та цінність, які  бережемо з покоління в покоління. Підібраний  трав'яний склад заспокійливого чаю підійде і для всієї сім'ї, і для хорошого товариства. Пам'ятайте:  ми даруємо настрій та оберігаємо Ваше здоров'я. Золоте правило “Дідової Аптеки”: 100 пакетиків пий -100 років жий!!! 

Склад: М’ята, Меліса, материнка, чебрець

Рецепт збору: До упаковки потрапляють рослини, які зібрані зранку до схід сонця з росою і просушені в темному закритому приміщенні, де захищені від сонячних променів і краще зберігають свої цілющі властивості.

Рецепт приготування:  До цього процесу треба підійти з любов'ю, бо ми вважаємо, що Ваш настрій передасться тому, хто буде потім споживати чай. Важливо не кип'ятити, а настоювати! заливати кип’ятком 85-90 градусів і набратися терпіння на 5-10 хв. Всі трав'яні чаї п'ють без цукру!

Цілющі властивості: Компоненти чаю добре  впливають на позитивний настрій, запобігають нервовому збудженню, виснаженню, дратівливості, занепокоєнню та сприяють покращенню сну.

Історія: Колись трави, які входять до складу цього чаю, люди використовували регулярно для того, аби довше жити. Дідусь давно помітив, що сварки, суперечки і зайві хвилювання ні до чого доброго не приводять, а зі здоровими нервами можна жити довше і веселіше.

Цікаві факти: В Музеї “Дідова Аптека” чай “ЗАСПОКІЙЛИВИЙ” користується найбільшим попитом. Ми переконані, що це пов'язано не тільки з його корисними властивостями, а й з приємним смаком і насиченим ароматом.

Казав дідусь, що пити заспокійливий чай вранці повинен не тільки буйний і знервований, а й  кожен, хто хоче, аби день пройшов  спокійно, легко та продуктивно.

Наша порада: Музей “Дідова Аптека” рекомендує цей чай для сімейного вжитку, коли діти нанервували маму впродовж дня, а тато прийшов пізно з роботи, і щоб не виникало “зайвих” питань членами сім’ї, добре сісти в сімейному колі і випити цього чаю!

Виробництво: Виготовлено на Верховинщини та зібрано високо на полонинах, які ще називають альпійськими луками.  Упаковано в с.Криворівня Верховинського р-н Івано-Франківська обл.

Чай «‎Заспокійливий» пакетований - 100 шт.