Ферментований «‎Іван-Чай» пакетований - 100 шт.

Опис:  Довгоочікувана новинка від Музею “Дідова Аптека” - чай-гігант “ІВАН-ЧАЙ” (ферментований) - єдиний ЧОРНИЙ гуцульський чай. Це 100 пакетиків ручного фасування, розрахованих на довготривалий час споживання.

Вживання Іван-Чаю - це і профілактика, і лікування. Це чай без жодних ароматизаторів та добавок, має природній смак та аромат,  а також ідеально підходить в подарунок тим, кому бажаєте багато здоров'я.    

Це те, що Вам потрібно, бо ми впевнені, що в  Українських Карпатах  рослина має високу якість та цінність. Іван-Чай ферментований підійде і для всієї сім'ї, і для хорошого товариства. Пам'ятайте:  ми даруємо настрій та оберігаємо Ваше здоров'я. Золоте правило “Дідової Аптеки”: 100 пакетиків пий -100 років жий!!!  

Склад: Ферментований Іван-Чай

Рецепт виготовлення:  Доки листя іван-чаю потрапить до упаковки, йому потрібно приділити найбільше часу з-поміж усіх чаїв “Дідової Аптеки”.   Для виготовлення чорного чаю листки піддають ферментації або окисленню.  Листя рослини згортаються спеціальним чином і виставляються на свіже повітря, що дозволяє викликати окислювальний процес та надати листю характерний темно-коричневий колір і приємний аромат.

 Неповторний смак ІВАН-ЧАЮ ферментованого вартує затраченого часу.

Рецепт приготування: До цього процесу треба підійти з любов'ю, бо ми вважаємо, що Ваш настрій передасться тому, хто буде потім споживати чай. Важливо не кип'ятити, а настоювати! заливати кип’ятком 85-90 градусів і набратися терпіння на 5-10 хв. Всі трав'яні чаї п'ють без цукру!

Цілющі властивості: Відомою інформацією про цілющі властивості Іван-чаю є і зміцнення імунітету, і зміцнення чоловічої сили.

Це все так! Він - багатофункціональний! Але… Ми впевнені: найбільшою цінністю Іван-чаю є те, що рослина має секрет довголіття,   продовжує молодість за рахунок здатності виробляти і синтезувати колаген в організмі.

Історія: Існує переказ , що ватажок карпатських опришків Олекса Довбуш разом зі своєю ватагою часто був змушений перебувати далеко від господарських осель і при відсутності достатньої кількості продуктів харчування використовував іван-чай не лише як напій, а як їжу. Вживання цієї рослини зміцнювало силу опришків та поліпшувало настрій у скрутних ситуаціях.

Цікаві факти: Дідусь казав шо та рослина може чоловіка,  напоїти, одягнути та нагодувати:

  • напоїти  - зрозуміло, готувати чай
  • одягнути - можна взяти пух і зробити пряжу та використовувати для одягу .
  • нагодувати - якщо Ви пішли в гори, а випадково забули обід, то візьміть листок іван-чаю пожувати, а він має здатність втамовувати голод.!

Наша порада: Листя Іван-Чаю можна збирати в три етапи: до цвітіння, під час цвітіння і після цвітіння. Однак зверніть увагу: для ферментування ми збираємо листя до цвітіння.

Виробництво: Виготовлено на Верховинщини та зібрано високо на полонинах, які ще називають альпійськими луками.  Упаковано в с.Криворівня Верховинського р-н Івано-Франківська обл.

Ферментований «‎Іван-Чай» пакетований - 100 шт.