Чай «‎Лісова Ягода» пакетований - 100 шт.

Опис:  Довгоочікувана новинка від Музею “Дідова Аптека”  - чай-гігант “ЛІСОВА ЯГОДА”. Це 100 пакетиків ручного фасування, розрахованих на довготривалий час споживання.

Вживання чаю “ЛІСОВА ЯГОДА” - це і профілактика, і лікування. Це чай без жодних барвників, ароматизаторів та добавок, має неповторний природній смак та аромат,  а також ідеально підходить в подарунок тим, кому бажаєте багато здоров'я.    

Це те, що Вам потрібно, бо ми впевнені, що в  Українських Карпатах  росте найбільше видів ягід, цілющі властивості яких  мають високу якість та цінність.  Чай “ЛІСОВА ЯГОДА” підійде і для всієї сім'ї, і для хорошого товариства. Пам'ятайте:  ми даруємо настрій та оберігаємо Ваше здоров'я. Золоте правило “Дідової Аптеки”: 100 пакетиків пий -100 років жий!!!

Склад: Чорниця, брусниця, горобина, шипшина, чайна троянда, малина, ожина.

Рецепт збору:  Дуже важливо збирати доспілі ягоди, котрі повністю налилися цілющими соками. “Дідова Аптека” збирає різні види ягід від початку літа до середини осені, тому ми радимо Вам приділяти велику увагу їхньому  зберіганню.   

Рецепт приготування: До цього процесу треба підійти з любов'ю, бо ми вважаємо, що Ваш настрій передасться тому, хто буде потім споживати чай. Важливо не кип'ятити, а настоювати! заливати кип’ятком 85-90 градусів і набратися терпіння на 5-10 хв. Всі трав'яні чаї п'ють без цукру!

Цілющі властивості: Цілющі властивості кожного виду ягід - неоціненні, а чай “ЛІСОВА ЯГОДА” - це своєрідна “вітамінна бомба”, яка готова знищити будь-які віруси, що загрожують вашому здоров’ю, і стати надійним засобом для зміцнення імунітету, для уникнення застудних захворювань та подолання авітамінозу в зимовий період.

Історія: Коли Бог роздавав народам землю, гуцулам залишилися стрімкі гори з не родючими ґрунтами, скелями та дрімучими лісами. Аби якось прикрасити цю землю, Бог надумав заповнити вільні місця ягодами, які  до цього часу створюють добрий настрій своїм цвітом і дарують міцне здоров’я цілющими властивостями плодів. “Дідова Аптека” досі користується цими дарами природи і, враховуючи досвід поколінь, створює настрій та емоції і береже Ваше здоров’я

Виробництво: Виготовлено на Верховинщини та зібрано високо на полонинах, які ще називають альпійськими луками.  Упаковано в с.Криворівня Верховинського р-н Івано-Франківська обл.

Чай «‎Лісова Ягода» пакетований - 100 шт.