Музей "Дідова Аптека"

 • Вартість екскурсії

  Вартість екскурсії: 

  • Від 1-5 осіб 350 грн.
  • Від 6-9 осіб 400 грн.

  Екскурсія 1: від 10 осіб 35 грн./особа. У вартість входить: екскурсія, дегустація чаю,  дегустація настоянки, облаштована фото зона.

  Екскурсія 2:  від 10 осіб 45 грн./особа. У вартість входить: екскурсія, дегустація чаю, дегустація настоянок 3-х видів, місцевий смаколик, облаштована фото зона.

  Екскурсія 3 "Дитяча": від 10 осіб 35 грн. У вартість входить: екскурсія, дегустація чаю, дегустація сиропів 2-х видів, облаштована фото зона.

 • Контакти

  Про своє бажання відвідати наш музей радимо сказати заздалегідь. Попередній запис на екскурсію до «Дідової Аптеки» - це гарантія отримати вичерпну інформацію і провести повноцінну дегустацію. 

  Наш телефон: +38 098 484 8299

 • Кімната 1

  Знайомство з «Дідовою Аптекою» розпочинається з фітокімнати (музейно-аптечної комори), де зможете почути про цілющі властивості карпатських трав, зілля, ягід та профілактичні властивості багатьох видів чаїв.

  Також отримаєте коротку інформацію про історію медицини у Карпатах - Гуцульщині.

  В цій кімнаті ви остаточно зрозумієте, чи Вам краще звертатися до медиків у лікарні, чи самому стати сімейним лікарем, знаходячи лікарські скарби у природі"

 • Кімната 2

  Ця кімната зручних посиденьок та гуцульської чайної церемонії.

  Тут ми відкриємо Вам таємниці використання дивних настоянок із мухоморами, зміями та бджолами і розкажемо, як їх використовують для профілактики та лікування важких видів захворювань. 

 • Кімната 3

  В третій музейній кімнаті ми переконаємо Вас, що ви потрапили не до бару, а до музею. Постараємося здивувати Вас нестандартними назвами унікальних настоянок на плодах , цілющих травах та чорногірських коріннях.

  Будемо дегустувати настоянки у профілактичних та лікувальних цілях, а також проведемо пізнавальну вікторину.

  Тут ви зможете придбати продукт «Дідової Аптеки» чи для особистого використання, чи як подарунок добрим людям.